Zdjęcia z koncertu [14 października 2004]

Dziękujemy serdecznie wszystkim którzy przyszli na nasz koncert z okazji 26 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II, a w szczególności zespołowi z Wyższego Seminarium Duchownego w Kielacach za pomoc sprzętową i za krótki występ przed nami. W Fotkach można zobaczyć zdj. z koncertu.

Zdjęcia & Koncert [4 październik 2004]

W galerii Foto są nowe zdj. z koncertu w Proszowicach, a tymczasem zapraszamy wszystkich na koncert, który odbędzie się 10 października o godzinie 19:00 w kościele Św. Michała z okazji 26 rocznicy pontyfikatu Jana Pawła II. Na koncercie będzie można usłyszeć po raz pierwszy w Koniecpolu muzykę do tekstów ks. Grzegorza Stachury, w niecodziennej aranżacji która będzie napewno dużym zaskoczeniem tak jak i inne pieśni które zaśpiewamy i zagramy. Serdecznie zapraszamy.
Zapraszamy także do działu O nas, który także został zaktualizowany.

Zdjęcia [5 sierpień 2004]

W dniach 28 -30 czerwca przebywaliśmy w Kamieniu Pomorskim na zaproszenie organizatorów festiwalu "Ottonalia" w celu uświetnienia tejże imprezy. We wtorek, 29 daliśmy w miejscowej Katedrze koncert pod tytułem "Wędrując za Słowem". Za przemiłą atmosferę i niezapomniane wrażenia bardzo wszystkim, z którymi mieliśmy okazję się zetknąć dziękujemy.

A w Fotkach możecie zobaczyć zdj. z naszej wyprawy.